Київ, вул. Садова, 70
+38 (099) 494-79-44, +38 (068) 300-43-38
24/7

Торгове обладнання за індивідуальними розмірами від виробника в Києві Створюємо торгові меблі, які продають

Виготовимо будь-яку модель торгових меблів на замовлення по картинці з інтернету

76 видів матеріалів і більше 250 відтінків

Виготовлення від 2 до 4 тижнів

Установка за 2-4 години в зручний для вас час

Замір, консультація, доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Торгове обладнання на замовлення від компанії «Модні Меблі»

Грамотне меблювання будь-якого магазину є одним з головних факторів успіху всієї підприємницької діяльності. Саме торгові меблі завжди знаходиться в центрі уваги відвідувачів, і служать кращою прикрасою для продукції, що продається. Красиві, якісні, і продумані до дрібниць меблі здатні підвищити продажі в 2-3 рази.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є виготовлення торгового обладнання на замовлення за індивідуальними розмірами в Києві. Якщо ви бажаєте збільшити виручку від торговельної діяльності, то перше, про що варто подбати – це правильно підібрати оснащення. Допоможе вам в цьому наш каталог торгових меблів на замовлення.

Торгове обладнання на замовлення

Не знайшли потрібний варіант торгового обладнання для магазину? У нас є рішення. Надішліть нам цікаве для вас фото меблів і вкажіть сферу діяльності вашого магазину. Ми підберемо оптимальні варіанти матеріалів, прорахуємо приблизну вартість, і зв’яжемося з вами для оголошення результатів. Як приклад, ви можете використовувати будь-які зображення, будь то картинка з інтернету або ж реальне фото ваших конкурентів.

Торгові меблі під замовлення

Наша компанія є безпосереднім виробником меблів та працює вже більше 15 років на ринку. Завдяки величезному досвіду ми знаємо, як створити торгове обладнання, яке буде не тільки залучати нових відвідувачів, але і відповідати загальному інтер’єру. Всі вироби виготовляються в строгій відповідності з розмірами продукції, що продається і типажу товарів. З нашими меблями кожен ваш продукт буде мати привабливу подачу. Так, для одного товару підійде відкрита вітрина, для іншого – застеклені полиці, а для третього – спеціальне підсвічування.

У нас ви можете замовити торгове обладнання будь-яких видів і розмірів. Всі вироби виготовляються відповідно до ваших уподобань, згідно з якими можна вибрати:

  • Комплектацію та розміри;
  • Колір меблів;
  • Дизайн і стиль;
  • Додаткове оснащення – спеціальне підсвічування, висувні і розкладні механізми.

Торгове обладнання на замовлення від компанії «Модні Меблі» – це надійний помічник у розвитку вашого бізнесу. Вироби нашого виробництва дозволять підвищити кількість продаж і стануть прикрасою будь-якого інтер’єру.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами зручним способом! Якщо вам потрібні офісні меблі, то відвідайте наш каталог за наступним посиланням.