Київ, вул. Садова, 70
+38 (099) 494-79-44, +38 (068) 300-43-38
24/7

Шоурум Модні Меблі

Не знаєте як підібрати меблі для свого будинку? Плутаєтеся в розмаїтті матеріалів? Не розумієте чим відрізняються якісна і низькосортна фурнітура? Це нормально, адже проектуванням, підбором оптимальних матеріалів і виробництвом меблів повинні займатися професіонали.

Працюючи на ринку більше 15 років, фахівці нашої компанії здатні задовольнити будь-які запити клієнтів у сфері виготовлення меблів за індивідуальними розмірами. Однак, вибір матеріалів і фурнітури завжди залишається за вами. Так як оцінити якість по фотографії, відео або на словах дуже складно, ми відкрили Шоурум «Модні Меблі». Тут кожен бажаючий може наочно ознайомитися з різноманітністю застосовуваних нами матеріалів і фурнітури.

Ласкаво просимо! Ми чекаємо Вас за адресою: м Київ, вул. Садова, 70, Автоцентр Жуляни. Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 19:00.

Чому варто відвідати Шоурум Модні Меблі?

Подивитися зразки готових виробів. Кожен відвідувач може подивитися на готові меблі нашого виробництва, оцінити якість збирання і надійність конструкції.

Побачити і вибрати оптимальні меблеві матеріали. Ви самостійно можете розглянути кожен з пропонованих матеріалів, оцінити його візуальний вигляд і якість. Наші консультанти розкажуть про всі переваги та недоліки комплектуючих, допоможуть підібрати оптимальний варіант під ваші уподобання і бюджет. Тут же ви можете подивитися сертифікати якості та відповідності на матеріали.

Оцінити роботу фурнітури. Тільки наживо ви зможете побачити, чим відрізняється високоякісні механізми таких виробників, як Blum, Hettich, Muller, від низькосортних «китайських» підробок.

Отримати консультації з будь-яких питань. Наші фахівці запропонують кілька варіантів меблів під ваші запити або ж підберуть оптимальні комплектуючі для вашого проекту (за наявності такого).

Дізнатися точну вартість меблів за індивідуальними розмірами. Ми швидко розрахуємо ціну готового виробу при наявності всіх необхідних розмірів і розумінні, які матеріали і фурнітура буде використовуватися для виготовлення.

Підписати договір. При замовленні, для всіх видів наших меблів ми укладаємо двосторонній договір, в якому вказуються точні терміни виготовлення, повний перелік комплектуючих і точна вартість. В результаті ви гарантовано отримаєте меблі які замовляли по обговореній вартості точно в указаний термін.

Переконливе прохання попередньо бронювати зустріч з нашими фахівцями в Шоурумі «Модні Меблі», щоб уникнути довгого очікування. Приходьте, будемо раді вас бачити, розповісти про нашу продукцію і пригостити чаєм!