Київ, вул. Садова, 70
+38 (099) 494-79-44, +38 (068) 300-43-38
24/7

Офісні меблі за індивідуальними розмірами від виробника в Києві Створимо комфортний світ для вас і ваших працівників за мінімальною вартістю

Виготовимо будь-яку модель офісних меблів на замовлення по картинці з інтернету

76 видів матеріалів і більше 250 відтінків

Виготовлення від 2 до 4 тижнів

Установка за 2-4 години в зручний для вас час

Замір, консультація, доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Офісні меблі на замовлення від компанії «Модні Меблі»

При відвідуванні офісу, перше враження про компанію формують офісні меблі. Подібно одягу для людини, вона повинна володіти не тільки функціональністю, але і представницькими якостями. В офісні меблі повинні бути ергономічними, зручними, стильними, підкреслювати престижність фірми, а також авторитетність керівництва серед підлеглих.

Задовольнити в повній мірі всі подібні запити можна тільки за допомогою офісних меблів на замовлення в Києві. Наша компанія займається облаштуванням офісних приміщень вже більше 15 років. Грунтуючись на величезному досвіді, і умінні гнучко підлаштовуватися під вимоги клієнтів, ми готові виконати проекти будь-якої складності. Ознайомтеся з нашим каталогом і підберіть для себе оптимальний варіант.

Офісні меблі на замовлення по індивідуальним розмірам

Не змогли підібрати ідеальні меблі для вашого офісу? Данну проблему можна вирішити! Власне виробництво і кваліфіковані фахівці дозволяють нам виготовити будь-які моделі під індивідуальні розміри приміщення замовника. Для опрацювання і прорахунку вартості, відправте цікавий для вас файл в формі нижче. Це може бути дизайн-проект або фото з інтернету. Наш фахівець зв’яжеться з вами протягом 1 години, з’ясує всі нюанси, і оголосить приблизну вартість. Точну ціну можна буде дізнатися тільки після зняття замірів і підбору матеріалів.

Наші переваги

Світ офісних меблів дуже різноманітний. Сюди можна віднести стільці, крісла, столи, шафи, тумби дивани та ін. Однак, якщо крісло керівника можна підібрати з готових виробів, то вибрати зручний стіл з індивідуальними розмірами під наявне приміщення буде досить складно. Тому в вище представленому каталозі ми умовно розділили всі меблі на три основні категорії:

  • Кабінет для керівника;
  • Меблі для персоналу;
  • Ресепшн.

Представлені моделі замовляють найчастіше. Однак це не означає, що наша компанія обмежується лише прикладами з каталогу. Будучи безпосереднім виробником, ми готові взятися за проекти будь-якої складності. Головне, щоб ви знали, які саме бажаєте бачити меблі на замовлення в своєму офісі. При цьому ціна буде залежати від габаритних розмірів і використовуваних матеріалів.

Як ми працюємо:

  • Замовник надає своє бачення офісу, або ми пропонуємо кілька варіантів, залежно від побажань і вподобань.
  • Знімаємо точні заміри приміщення. Уточнюємо деталі по розмірам робочих місць і їх конфігурації. Фіксуємо уявлення про стиль – матеріал, фактура, колір.
  • Складаємо робочий проект, формуємо кошторис.
  • Підписуємо договір.
  • Безкоштовно доставляємо і монтуємо вироби в обумовлені терміни.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом!

Якщо вам необхідне торгове обладнання за індивідуальними розмірами, то відвідайте ще один розділ нашого каталогу, перейшовши за посиланням.