Київ, вул. Садова, 70
+38 (099) 494-79-44, +38 (068) 300-43-38
24/7

Меблі для дитячої кімнати за індивідуальними розмірами від виробника в Києві Створимо затишний і безпечний світ для ваших дітей без посередницьких накруток

Використовуємо матеріали вищого класу екологічної безпеки — Е0

Виготовлення від 2 до 4 тижнів

76 видів матеріалів і більше 250 відтінків

Установка за 2 години в зручний для вас час

Замір, консультація, доставка по Києву БЕЗКОШТОВНО

Каталог «Меблі для дитячої кімнати на замовлення» компанії «Модні Меблі»

Науково доведено, що оточуючий простір є частиною світогляду людини і багато в чому визначає якість його життя. Саме тому так важливо грамотно підібрати інтер’єр і меблі для дитячої кімнати. Від того, наскільки зручні і комфортабельні меблі, залежить інтелектуальний розвиток дитини. Пам’ятайте, обстановка в дитячій повинна викликати інтерес до пізнання нового і виховувати почуття смаку.

Розуміючи всю важливість меблів в розвитку вашого чада, наша компанія пропонує найкращі конструктивні варіанти дитячих на замовлення за індивідуальними розмірами. Ознайомтеся з нашим каталогом, і виберіть відповідний варіант. Ціна кожної моделі визначається комплектністю і габаритними розмірами складових частин. Щоб дізнатися конкретну вартість, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Меблі для дитячої кімнати по індивідуальним розмірам

Не знайшли ідеальний варіант для вашої дитини? Не проблема! Ми виготовимо дитячу під замовлення по будь-якій картинці з інтернету або по готовому дизайн-проекту. Завантажте цікавить для вас файл в формі нижче, і надішліть запит на прорахунок вартості. Наш фахівець зв’яжеться з вами протягом однієї години, уточнить всі нюанси і оголосить ціну повного комплекту меблів.

Дитяча на замовлення в Києві

Наша компанія працює на меблевому ринку більше 15 років. Завдяки величезному досвіду ми знаємо, як створити ідеальні меблі для дитячої кімнати, відповідно до вимог батьків. Залежно від ваших уподобань наші фахівці спроектують, виготовлять і встановлять одну або кілька з наведених нижче функціональних областей:

  • Спальна зона;
  • Область для навчання – стільці, стіл, книжкові шафи й полиці;
  • Меблі для одягу та інших речей;
  • Зона для ігор і заняття спортом.

При цьому всі компоненти дитячих меблів гарантовано будуть відповідати стандартам екологічної безпеки і ідеально поєднуватися один з одним. Ми раді створити для ваших дітей комфортний, затишний, а головне, безпечний світ, де вони будуть повноцінно розвиватися. Чекаємо на ваш дзвінок!

Якщо вам потрібна шафа для будь-якої з кімнат, то обов’язково відвідайте наш каталог. Для переходу натисніть на посилання.