Київ, вул. Садова, 70
+38 (099) 494-79-44, +38 (068) 300-43-38
24/7

КУХНІ

СПАЛЬНІ

ДИТЯЧІ

ШАФИ

ОФІСНІ МЕБЛІ

ТОРГОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Каталог меблів на замовлення компанії «Модні Меблі»

Ласкаво просимо в наш каталог меблів на замовлення за індивідуальними розмірами. Тут представлені зразки моделей, які користуються найбільшим попитом серед жителів України, і Києва зокрема. У каталозі ви можете підібрати оптимальний варіант меблів за зовнішнім виглядом. Матеріал, фурнітура, додаткові компоненти і аксесуари підбираються на ваш розсуд. Звичайно, всі вироби виготовляються за індивідуальними розмірами приміщення, що облаштовується.

У картках каталогу можна побачити матеріал, з якого виготовлені меблі на фото, а також базову вартість. Точна ціна визначається тільки після уточнення всіх особливостей замовлення: матеріали, комплектація, розміри та інші особливості. При виникненні будь-яких питань звертайтесь до наших консультантів будь-яким зручним для вас способом.

Переваги співпраці

Наша компанія є безпосереднім виробником меблів на замовлення в Києві. Завдяки відсутності у виробничому процесі посередників, ми гарантуємо найнижчі ціни на ринку. При необхідності наші фахівці підбирають комплектацію, матеріали, фурнітуру та наповнення під наявний бюджет.

Ми працюємо більше 15 років. Накопичений досвід, а також висока кваліфікація фахівців дозволяє нам братися за проекти будь-якого рівня складності і обсягів. Основними напрямками діяльності нашої компанії є виготовлення під замовлення:

Саме з даних розділів складається наш каталог меблів за індивідуальними розмірами. При цьому ми не обмежуємося лише представленими моделями. Вони запропоновані в більшій мірі для презентації наших можливостей, які за фактом є безмежними. Наприклад, якщо вас зацікавила конкретна картинка меблів з інтернету або ви маєте готовий дизайн-проект, то просто надішліть нам його для опрацювання. Наш провідний фахівець зв’яжеться з вами протягом години, запропонує оптимальні варіанти матеріалів і фурнітури, а також оголосить приблизну вартість готового виробу. Раді будемо допомогти у реалізації ваших задумів!